4 טיפים קלים לארגון הבית

כנראה ראיתם תמונות של חללי פנים יפהפיים שמביעים אווירה שלווה של סדר ורוגע. עכשיו, כשאנחנו מבלים יותר זמן בבית, זה רעיון טוב לארגן את הדברים שלכם כדי שתוכלו ליהנות מהזמן שאתם מבלים עם המשפחה ולהיות פרודוקטיביים יותר בעבודה מהבית.

 

הנה 4 טיפים מועילים לארגון הבית שלכם שחברת רוזטו רהיטי יוקרה מאיטליה ריכזו עבורכם:

1. כשאתם בספק, פשוט תזרקו

לפעמים האמירות הישנות עדיין נכונות. הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כשאתם מתחילים לארגן את הדברים שלכם הוא לבחון את הדברים שלכם ולהיפטר מחפצים שאינכם משתמשים בהם כעת ואינכם צפויים להשתמש בהם בעתיד. אם אתם מתקשים לקבל מוטיבציה, נסו לא לנגוס יותר ממה שאתם יכולים ללעוס ולהתחיל במשהו קטן כמו עם מגירה אחת או חצי שעה בכל פעם כדי שלא תתייאשו.

2. הוסיפו מקומות אחסון

אם לאחר זריקת הדברים שאינכם משתמשים בהם הבית עדיין נראה עמוס, התבוננו היטב בשטח האחסון שלכם. יכול להיות שפשוט אין לכם מספיק מקומות לסדר את הדברים שלכם בצורה מאורגנת. קל להוסיף עוד שטח אחסון באמצעות ריהוט מסוגנן כמו ארון או שידות במקום הנכון. הוספת פריטים ממוקמים בצורה אסטרטגית יכולה לחולל פלאים בארגון הבית שלכם.

3. הקימו משרד מסודר

אם אתם עובדים מהבית או אם הילדים לומדים שיעורים במחשב, הקימו משרד ביתי. המשרד הביתי שלכם לא בהכרח חייב להיות חדר שלם. אתם יכולים פשוט לגרד שטח קטן בכל מקום בבית שלכם, כמו חדר שינה שקט או חלל לא מנוצל מתחת למדרגות. אם אינכם יכולים להכיל סט מלא של ריהוט משרדי ביתי, רכשו את הרהיטים הדרושים לכם כמו שולחן פינתי או קונסולת מחשב.

4. פעלו לפי הכלל "אחד בפנים, אחד בחוץ"

כעת, לאחר שהוספתם רהיטי אחסון והקמתם משרד ביתי מסודר, עליכם להתמודד עם האתגר של לשמור על הסדר הזה גם בהמשך. קל לראות שאם תמשיכו לאסוף "דברים", זה עלול להוביל לבלאגן וכאוס. עקבו אחר הכלל "אחד בפנים, אחד בחוץ" והשליכו משהו החוצה בכל פעם שאתם מכניסים משהו חדש.

 

אנחנו מביאים לכם את מיטב מותגי הרהיטים הידועים ברחבי הארץ ובעולם. קנו בחנות המקוונת שלנו, יש בה מבחר גדול של רהיטים מוזלים, מזרנים ואביזרים אחרים. נציגי המכירות המנוסים שלנו עומדים לרשותכם כדי להדריך אתכם בבחירת הרהיטים הנכונים כך שתבחרו את הסגנון המתאים לביתכם.