זוגיות בימי קורונה: 4 טיפים איך לחיות ולעבוד מהבית יחד בשלום

כאשר יותר אנשים מוצאים צורך לבודד את עצמם עקב המגפה, נושאים מסוימים עשויים להתברר ככל שזוגות מבלים יותר זמן בבית יחד. עם חיי העבודה השוטפים וחיי הבית, יהיו יותר מקרים שבהם בני זוג יקיימו אינטראקציה ביניהם. ככל שהאינטראקציות גוברות, כך גם הם יכולים להתנגש זה בזה.

 

אם אתם מתקשים לנהל סכסוכים ולהקל על חרדות, טיפול זוגי מקוון יכול לעזור לכם. ייעוץ מקוון יעיל באותה מידה כמו פנים אל פנים ומגיע עם כמה בונוסים נוספים, כמו:

  • זמן נסיעה: 0 דקות.
  • אתם יושבים בפרטיות של ביתכם.
  • לבעלי ילדים אין עלות נוספת של מציאת בייביסיטר.
  • לבעלי חיות מחמד, אפשרות להמשיך להנות מהם במהלך הפגישות.
  • תעריפים נמוכים יותר.

4 טיפים איך לחיות ולעבוד יחד מהבית בשלום

מלבד טיפול, המפתח להגנה על מערכת היחסים שלכם בזמן הסגר הוא לפתח תוכנית טובה להתמודדות עם המצב. בואו נעבור על כמה טיפים שכדאי לכם לזכור בעת הכנת התוכנית שלכם.

1. קיימו משא ומתן על גבולות

קחו את הזמן לנהל משא ומתן על מה שהולך לעבוד או לא לעבוד עבור שניכם והבינו כיצד אתם עומדים לתמוך זה בזה בתקופה זו של הקורונה. התייחסות זה לזה בכבוד כשאתם באמצע חשיבה מעמיקה, שיחות או פעילות אחרת, תעשה דרך ארוכה בהפיכת התקשורת שלכם לחלקה ותומכת הדדית. אם יש משהו שבני הזוג שלכם עושים שמשפיע על אופן העבודה שלכם (כלומר, הם משמיעים מוזיקה רועשת בזמן שיחת ועידה), יידעו אותם לגבי באופן שבו זה משפיע עליכם והציעו פשרה ביחד. יהיה צורך להיות פתוחים לתת ולקחת.

2. הגדירו סביבות עבודה נפרדות

אם זה בכלל אפשרי, מצאו אזורים נפרדים בתוך הבית שלכם שבהם תוכלו כל אחד להגדיר את המשרדים האישיים שלכם. זה יבטיח שלכל אחד מכם יהיו אזורים ייעודיים שבהם תוכלו להתרכז בעבודה ולמזער את הסחות הדעת אחד מהשני.

3. עבדו לפי לוח זמנים

תוך התאמה למציאות החדשה והזמנית הזו, יהיה חשוב למצוא איזון בין זמן עבודה פרטני, זמן בילוי לבד, זמן משותף כזוג, ולבעלי ילדים צעירים, זמן משותף כמשפחה. כשמדובר בלוח הזמנים שלכם, קבעו זמן להתחיל, להפסיק ולסיים את היום, וכבדו זה את שעות המשרד של השני. ככל שיש לשניכם פחות הפרעות, כך גדל הסיכוי שתסיימו את יום העבודה שלכם בזמן. אם שניכם מלהטטים בבית, בין העבודה לטיפול בילדים, שקלו להחליף את שעות העבודה שלכם כדי שתוכלו לטפל בהם ובמטלות הבית.

4. צאו להפסקות ביחד

כדי להרגיש מחוברים לבני הזוג שלכם, קבעו ארוחות צהריים והפסקות יחד. הימנעו מלדבר על עבודה בזמנים אלה – צאו לטייל כדי להגביר את הערנות הנפשית שלכם, אחזו ידיים, תכננו תוכניות להנאה יחד בסוף השבוע. קבעו ארוחות צהריים והתייחסו אליהן באותה חשיבות כמו פגישת עבודה.

איך להזין את מערכת היחסים שלכם בזמן סגר

אם הנסיבות כבר היו מתוחות, זה עלול להרגיש קשה כעת לבלות זמן נוסף יחד כאשר המתח ביחסים נמצא בחזית. נצלו זאת כהזדמנות לעצור, התבוננו באתגרים שנמנעתם מלהתמודד איתם והתחילו לעבוד עליהם יחד. אם אתם לא מרגישים בטוחים לנווט בכוחות עצמכם, קראו ספרים מומלצים בתחום או גשו לייעוץ זוגי מקוון.

תוכלו לרכוש מוצרי סקס ביחד ובכך לתת לעצמכם להנות ולגוון ביחסי המין שלכם.