התמודדות עם בריחת שתן בתקופת הלימודים באוניברסיטה

בריחת שתן יכולה להכות בכל גיל ובגלל זה עליכם לרכוש מוצרי בריחת שתן איכותיים שיעזרו לכם לנהל את מצבכם. סטודנטים במכללה עשויים לפתע לגלות שהם מתמודדים עם הבעיה, שעלולה להופיע בגלל רמות מתח גבוהות יחד עם אכילת מזון המגרה את שלפוחית ​​השתן וגורם לשחרור שתן.

 

במצבים רבים ניתן לטפל לחלוטין בבריחת שתן באמצעות שינויים באורח החיים, אך יש גם מקרים מסוימים ייתכן שיהיה צורך בניתוח.

 

לאחר פגישה עם רופא, עליכם להצטייד במוצרי ספיגה שיעזרו לכם לשמור על כבודכם. ישנם מוצרי בריחת שתן לנשים ומוצרי בריחת שתן לגברים הנבדלים בספיגתם יחד עם סוג ההגנה שהם יכולים לספק לכם. בדרך כלל מדובר בחיתולים למבוגרים כאשר אדם מנסה לנהל בריחת שתן. 

 

חיתולים למבוגרים מגיעים במגוון אפשרויות. תוכלו למצוא בקלות זוג חיתולים לשימוש חוזר הדומים למעשה לתחתונים הרגילים שלכם. זה הופך אותם לדיסקרטיים למדי, כך שחבריכם לדירה לא יוכלו לדעת שאתם לובשים אותם או שיש לכם בעיה עם בריחת שתן.

 

חיתולים חד פעמיים למבוגרים יעילים אך מכיוון שאתם צריכים לזרוק אותם לאשפה, אולי יהיה לכם קצת יותר קשה לשמור על מצבכם בסוד מפני השותפים שלכם לחדר אם אתם חולקים חדר אמבטיה. יש אנשים שמגלים שהדרך הטובה ביותר לנהל בריחת שתן במגורי האוניברסיטה היא להשיג דירה משלהם. בדרך זו לא תצטרכו לדאוג לספר את סודכם לאף אחד אחר ולא תצטרכו להסתכן בכך שמישהו ימצא את מחסן החיתולים שלכם בחדר האמבטיה.

 

ניהול בריחת שתן תקין יכול לקרות אחרי שאתם מבקרים אצל הרופא שלכם ומגלים מה אתם צריכים לעשות. בנוסף לשימוש במוצרי ספיגה על בסיס יומי, סביר להניח שהרופא ימליץ על כמה תרגילים שתוכלו לעשות על מנת לחזק את שרירי רצפת האגן שלכם, מה שיכול לתת לכם שליטה רבה יותר בשלפוחית ​​השתן (תרגילי קיגל).

 

הרופא שלכם ידון עימכם גם בכמה הרגלים באורח החיים שלכם שאתם צריכים להימנע מהם כמו שתייה מוגזמת. אם אתם מרשים לעצמכם לשתות יותר מדי, אתם יכולים לאבד שליטה על שלפוחית ​​השתן וסביר שתקרה לכם תאונה מביכה בפומבי. שמירה על שליטה נפשית חשובה לא פחות מאשר ההתמקדות בדרך לשלוט על שלפוחית ​​השתן.

 

אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם בריחת שתן כסטודנטים באוניברסיטה היא להקיף את עצמכם באנשים שהם החברים האמיתיים שלכם. אל תאמינו לאף אחד. וודאו שרק האנשים שאתם באמת סומכים עליהם ומכבדים אותם יידעו אי פעם על מצבכם. בדרך זו לא תצטרכו לדאוג מכך שאנשים יתגרו בכם על העובדה שאתם משתמשים בחיתולים למבוגרים, ובמקום זאת הם יידעו עד כמה מצב זה רגיש ומביך עבורכם.