פחדים בעת רכישת שערים חשמליים

כאשר מקבלים את ההחלטה אם להשתמש בפתיחת שערים חשמליים או לא, ישנם כמה פחדים נפוצים ותפיסות מוטעות. זה מובן לחלוטין ואנחנו יכולים לעזור לך לבטל את החששות ולהקל על דעתך לגבי הרכישה הפוטנציאלית שלך!

 

האם אוכל להתקין פותחן שער חשמלי בעצמי?

 

אתה יכול להיות איש DIY מוכשר מאוד או שקודם לכן עבדת בעבודות חשמל מסוימות, אך על התקנת פותחן שערים חשמליים להיות מופקדת בידי זוג ידיים מקצועי.

 

בדיוק כמו שלא הייתם מקבלים ירקנית שיסדר לכם את הצנרת בחדר האמבטיה, לא הייתם משתמשים בחשמלאי רגיל כדי להתקין את פותחי השער החשמלי שלכם. או נסה להשלים את העבודה בעצמך לצורך העניין. זהו מקצוע מומחה הדורש ידע והכשרה מסוימים בחקיקה.

 

אל תרתיע מכך למרות זאת … קל למצוא מהנדס שער והם יתייעצו איתך על מנת להבטיח כי כל חוקי הבטיחות הנכונים יישמרו ושהציוד שלך מותקן כהלכה.

 

למצוא מתקין מקצועי זה פשוט. באתר DHF יש ספרייה של מהנדסים מאושרים ורשומים ותוכלו לחפש לפי מיקוד. וואלה!

 

האם פותחים שערים חשמליים עולים הון תועפות?

 

לא בהכרח!

 

אין להכחיש שמדובר בהוצאה חד פעמית, אלא כזו שמחזיקה ערך רב במהלך חיי המפעילים ומוסיפה ערך לנכס שלך. תלוי בסוג השער שיש לך יקבע איזה מפרט מנוע תזדקק. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתקשר אלינו ואנחנו יכולים לעבור לקבל את הערכה המתאימה לצרכים שלך במחיר הנמוך ביותר האפשרי. אנו נדאג שפתחי השערים החשמליים עליהם אנו ממליצים יהיו יותר ממספיקים לסוג הדרישות להתקנה ולשימוש.

 

מילת אזהרה … אל תתייחס למערכת השער החשמלי לירידה בעלויות. היצרנים מספקים פרמטרים לפעולה לכל אחת מערכות פתיחת השער החשמלי והמנועים שלהם והם לא יכולים לפעול מחוץ לאלה. אם תנסה להשתמש בערכת שער חשמלי שאינה ראויה למטרה, הם עשויים להיכשל, להישבר והאחריות תהיה פסולה (כמו גם מסוכנת). בנוסף לחיובי מהנדסים וחלקים, זו טעות יקרה מאוד לעשות. ניסיון לחסוך כמה לירות ברכישה הראשונית הוא תמיד כלכלה שקרית.

 

האם יש הרבה תחזוקה עם שערים חשמליים?

 

לא באמת! ישנן כמה נקודות תחזוקה מעשיות שתצטרך לדאוג לעצמך שמנינו להלן, בנוסף אנו ממליצים על שירות שנתי על ידי מתקין מקצועי.