סודות המלון: חסוך כסף בעזרת טיפים אלה – חלקם עשויים להפתיע אותך

שהות במלון הם לעתים קרובות חוויה מרגיעה ומפנקת, אך הם יכולים להגיע עם תג מחיר שתואם. למרבה המזל, מקורב למלונות אחד גילה כמה דרכים פשוטות שלקוחות יכולים להשיג את החיסכון האולטימטיבי.

בין אם זה סוף שבוע עם אדם אהוב או חופשה טרופית עם המשפחה, בתי המלון מספקים בית הרחק מהבית למטיילים שיוכלו להירגע ולהירגע אחרי יום עמוס בחקר. רק בשנה שעברה 88 אחוז מהאומה לקחו חופשה על פי ABTA, ועם זה הגיעו הרבה שהייה במלונות.

 

אמנם יש שפע של אפשרויות תקציב לבחירה בימים אלה, אך ישנם מקרים בהם שפע מעט נוסף עובר דרך ארוכה, אך עם זאת לעיתים קרובות מגיע תג מחיר נוסף.

 

עם זאת, גורם מבתי מלון אחד גילה כי ישנם כמה טיפים נבונים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להשיג מציאה בעת הזמנת השהייה שלכם – אם כי הם אולי לא מה שאתם חושבים בתחילה.

 

מימי השבוע ועד אמצעי התשלום, פאב קלייר, מומחה לקשרי ספא בספא סיקרים, מסביר כי ישנם טריקים שימושיים שנופשים לעתים קרובות מפספסים בעת תכנון שהייתם.

 

היו גמישים לגבי הזמנות

שהיות מסוימות יקרות יותר מאחרות, ולעיתים קרובות ניתן לקבוע זאת בימי השבוע בו בחרתם לשהות במלון.

 

בעוד שחלק מהתאריכים פשוט בלתי נמנעים, אם התוכניות שלך ניתנות לגמישות, זה יכול להפחית עלויות.

 

“מרגיש ספונטני? משתלם להיות גמיש מבחינת הזמנתך, "מסביר פאב.

 

"ב- SpaSeekers אנו משחררים קודי הנחה בלעדיים לקראת אירועים מיוחדים כמו חג האהבה, יום האם וחג המולד, ואלה דרך קלה לחסוך קצת כסף בחופשה מאולתרת של הרגע האחרון."

 

הימנע מימים מסוימים בשבוע

באופן דומה, ישנם ימים מסוימים בשבוע שכדאי להימנע מהם אם אתם מעוניינים להגביל עלויות.

 

"מובן מאליו שבמוצאי שישי ושבת הם בדרך כלל היקרים ביותר שלנו, כך שבכל מקום שאתה יכול לנסות ולהישאר באמצע השבוע," יעץ פב.

 

"המחירים יהיו טובים יותר, המתקנים יהיו פחות עמוסים והשהייה שלך תהיה יותר רגועה."

 

לא תמיד לסמוך על אתרי השוואת מחירים

למרות שאתרי השוואת מחירים מתהדרים ביכולת למצוא את המחיר הזול ביותר בעזרת קופון לבוקינג עבור התאריכים שבחרת, מתברר שזה יכול להיות מקרה של עשן ומראות.

 

מומחים מ- MoneySavingExpert.com ערכו תחקיר במטרה לקבוע האם אתר השוואת מלונות פופולרי באמת יכול לחסוך כסף למטיילים, והם היו המומים ממה שמצאו.

 

ממחקרם, המומחים הגיעו למסקנה כי אתרים אלה "לפעמים מראים מחיר בדף תוצאות החיפוש הראשוני שלהם שהוא פחות ממה שתצטרך לשלם ברגע שמכניסים מיסים ודמי אתר נופש."

 

גיא אנקר, סגן עורך MoneySavingExpert.com, הגיב: "התחקיר שלנו מראה כי באופן מגוחך אתה פשוט לא תמיד יכול לסמוך על הנתון הראשון שמוצג לך.

 

"זה מבלבל עבור הלקוחות ומקשה מאוד על ביצוע השוואת מחירים משמעותית.

 

"וכתוצאה מכך, מטיילים רבים עשויים לשלם הרבה יותר ממה שהם צריכים מכיוון שהם מתקשים למצוא את העסקה הזולה ביותר.

 

"זה לא אומר שאתה לא צריך להשתמש במתווכים המלונאים ואתרי ההשוואה האלה בעת הזמנת חדר – הם עדיין עשויים להסתדר הכי זול ויכולים לצמצם את החיפוש בשבילך. אבל כדי להיות בטוח שווה לחיצה נוספת."

 

לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר הוטל-דיל.