כיצד לבחור שולחן קפה נכון למקום שלכם

היום נדבר על איך לבחור שולחן קפה שיהיה מושלם למקום שלכם. רוב האנשים, הייתי אומר, יודעים בדיוק אילו שולחנות קפה הם אוהבים. עם זאת, הדבר מבוסס על ניסיון אישי כלשהו, ​​אשר אינו הדרך הטובה ביותר לסמוך על הדברים ברוב המקרים. איך זה קורה בדרך כלל? אתם באים לאיזשהו מקום, של חבר או באיזה משרד, ואתם רואים רהיט שבאמת תופס אתכם. שולחן קפה. ואתם אומרים: אה, כן, זה מה שאני הולך לקנות. אתם אוהבים את המראה שלו, כמו את הפונקציונליות שלו, ואתם אומרים לעצמכם שאתם תרכשו אותו ביום מן הימים.

 

אל תסתמכו רק על התחושה הזו.

 

הרהיט הזה היה ביטוי בנסיבות מסוימות. מקום מסוים, רהיטים מסוימים מסביב, צבעים, מצב הרוח שלכם. עכשיו אתם רק צריכים להשאיר אותו מאחור, ולבחור בשולחן הקפה הטוב ביותר לסביבה שלכם.

 

ראשית, זה נהדר לשים לב לחלקים המוצעים עם סט סלון (אם אתם קונים אחד מאתר אינטרנט, לרוב יש להם חלק באתר שבו יש הצעות של 'הולך נהדר עם'. החלקים האלה הם בדרך כלל תוצרת אותו מפעל, מה המשמעות של אותם חומרים/צבעים. כמובן, אתם יכולים להשיג כבר סלון צבעוני 'מהגוני' ולקבל שולחן קפה עם צבע 'מהגוני', אבל אף אחד לא באמת יכול להבטיח ששני החלקים האלה יתאימו.

 

שנית, כשאתם קונים רהיטים, זה דבר נהדר לשים לב לצבעי הדירה/הבית שלכם (הדברים הסטטיים שאינם ניתנים לשינוי מיידי). ככל הנראה, הצבעים הטובים ביותר לפנים שלכם (במיוחד אם זהו פנים מודרני) הם לבנים והרבה צבעי ניגודיות (שחור, אפורים שונים וכו'). עבור פנים מסוג זה, כל סוג של ריהוט מודרני ייראה נהדר. שולחנות קפה מזכוכית עם חלקי עץ וונג' או כרום ייראו מדהים. אם יש לכם מקום עם שילוב של צבעים חומים, כנראה שתקנו שולחנות קפה מעץ יותר קלאסיים עם מראה מסורתי.

 

שלישית והחשובה ביותר – כדאי לדמיין שולחן קפה שיגיע עם סט הסלון שלכם. ספות, מושבי אהבה, כסאות כורסה, מרכזי טלוויזיה וכו' זה ממש חשוב. נהדר אם הרהיטים שלכם תואמים. אבל אם יש לכם עמדת טלוויזיה מעץ ואתם קונים שולחן קפה סופר-מודרני מזכוכית לחדר, זה לא ייראה טוב. הדבר תקף גם לספות. עיצובים מודרניים עם רגלי כרום ייראו נהדר עם שולחנות קפה מזכוכית בצבעים ניטרליים כמעט. שולחנות קפה משיש מסורתי או מעץ כבד יהיו נהדרים עם ספות תואמות.

 

במילה אחת: אל תזמינו משהו רק כי אתם אוהבים אותו. דמיינו תמיד איך הרהיט הזה יתאים למקום שלכם. בגישה זו תוכלו להיות בטוחים שתהיו מרוצים מהרכישה שלכם.