איך לצבור ביטחון בחדר כושר?

האם זה מרגיש לך קצת מפחיד ללכת לחדר כושר בתור מתאמנת מתחילה? הנה מדריך שיעזור לך להרגיש טוב גם בחוץ וגם בתוך חדר הכושר!

גם על ביטחון עצמי אפשר להתאמן

אפשר להתחיל ביציאה לחדר כושר ולשים לב אילו מחשבות עולות כדי שתוכלי להתמודד איתן כמו שצריך. אם עולות לך מחשבות שליליות על הסביבה שלך, זה די נפוץ, את יכולה להרגיש קצת בחוץ בהתחלה. אל תתני למחשבות האלה להשתלט עלייך כי כולם היו איפה שאת נמצאת עכשיו. התחושה הזו נעלמת. אחרי שתיכנסי לשגרת האימונים, הביטחון העצמי שלך יעלה כי האימון ייתן לך הרגשה טובה. 

חפשי מידע על האימונים שאת עושה

אולי כדאי לך לבדוק אילו תרגילים קיימים ונכונים לגוף שלך וכיצד הם מבוצעים, ועם הידע הזה תוכלי לדעת שאת עושה את מה שאת אמורה לעשות ואת עושה את זה נכון.

 

פתרון נוסף הוא להתאמן עם מאמן אישי. מאמן אישי יעזור לך לבצע את התרגילים בצורה נכונה ויש לו ידע טוב לגבי תרגילים שונים וכיצד לבצע אותם ביחס לגוף ולכוח שלך.

 

גם אימון קבוצתי יכול להרגיש בטוח, עם מעקב של מדריך וקבוצה שלמה שעושה בדיוק את אותו הדבר כמוך. קל יותר להרגיש בטוחה כשאת נעלמת קצת בתוך התרגילים ומוצאת את הקצב שלך.

הציבי לעצמך מטרות

אולי יהיה לך קל יותר להתחיל קודם באימון ביתי כדי למצוא את הכוח הפנימי שלך. הגדירי גם כאן תוכנית אימונים מפורטת, אם את לא בטוחה באיזה תרגיל להתחיל, חפשי כמה, יש הרבה מאוד סרטוני הדרכה מעולים ביוטיוב, למשל.

 

הציבי לעצמך יעדים ריאליים וזכרי אותם. את מוזמנת לכתוב אותם כדי שתוכלי להסתכל עליהם בזמנים שבהם אין לך כל כך מוטיבציה, למצוא את ההשראה המקורית ולהמשיך לפעול למען גוף בריא יותר!

התאמני עם הבגדים הנכונים

משהו שיכול לעזור לביטחון העצמי שלך מבחינה חיצונית הוא הבגדים הנכונים. כאן אספנו מספר בגדים יפים שיעזרו לך להרגיש נוח וטוב יותר:

טייץ / מכנסי טרנינג

טייץ חלק לנוחות אופטימלית עם תכונות נושמות ששומרות עלייך יבשה במהלך האימונים. אנחנו יכולים להמליץ ​​גם על מכנסי הספורט שלנו מניילון, הם קלים ופונקציונליים עם מותניים גבוהים. מכנסיים אלו יכולים לשמש למספר פעילויות, כמו ריצה או הליכה, אימוני יוגה, טיולים או סתם ליומיום.

חזיות וחולצות ספורט

חזיות ספורט טובות הן חלקות ונוחות, כאלה שמתאימות לכל דבר, מיוגה ועד אימוני HIIT. חולצת אימון אף פעם לא תאכזב אותך, במיוחד לא חולצת טי קלה ואלסטית שמנדפת לחות מהגוף בצורה יעילה.

 

ניתן גם לרכוש חליפת ספורט לנשים.