איך לשלב ניחוח ממפיץ ריח בשגרת הערב שלכם?

יש לכם טקס הפצת ריח לפני השינה? תתפלאו כמה אנשים עושים זאת.

אחרי יום ארוך ועמוס, זה יכול להיות קשה להירגע בלילה. שגרת ערב יכולה לעזור לתת את הטון למנוחה ושיקום. תה מרגיע, הפסקה מהטלפון, יוגה, קריאה… יש כל כך הרבה דברים שאתם יכולים לעשות כדי לסדר לעצמכם שינה באיכות גבוהה.

 

ריח טוב יכול למלא תפקיד חיוני בשגרת הערב, במיוחד בגלל שריחות מרגיעים מסוגלים להרגיע את הנפש והגוף שלנו. ניחוחות שימשו בטקסים ובטיפול עצמי במשך מאות שנים. עם מפיצי ריח של ימינו, ההנאה מניחוחות של ערב בטוחה וקלה יותר מאי פעם.

 

הנה ארבעת ניחוחות הלילה המרגיעים למפיץ הריח שלכם לפני השינה. הריחות העדינים והמעוררים הללו יהפכו כל חלל למפלט מרגיע.

ילאנג ילאנג

ילאנג ילאנג הוא פרח של עץ הקנגה, הפורח כיאה בלילה. לריח החם והפרחוני של פרחי ילאנג ילאנג יש אפקטים מרגיעים דומים ללבנדר, מה שהופך אותם לאופציה מצוינת להפצת ריח טוב בערב. הריח המרגיע הזה הוא חלק מתערובות הריח שלנו של אוויר צח ותה לבן ובמבוק.

וניל

הריח הקלאסי הזה מנחם ומריח מתוק, מושלם לפיזור בחדר השינה כדי ליצור אווירה מרגיעה. אתם יכולים למצוא אותו בניחוח וניל סידרווד מרווה או וניל בורבון שלנו.

לבנדר

לבנדר הוא ללא ספק הריח היעיל ביותר לשינה, וידוע בהשפעותיו החיוביות על נמנום. אתם יכולים למצוא את הריח הפרחוני העדין הזה בשמני הארומה שלנו לבנדר ולבנדר פשתן.

תפוז ברגמוט

ברגמוט ידוע בדרך כלל כאחד הטעמים בתה ארל גריי, והוא מופק מקליפת תפוז הברגמוט. ניחוח הדרים קליל זה מושלם לקביעת גוון מרגיע בערב, וניתן למצוא אותו בשמן הארומה תפוז ברגמוט שלנו.

 

האם זה בטוח להשאיר מפיץ ריח דולק בלילה?

מפיצי ריח בטוחים לשימוש לאורך כל הלילה. שיטה זו לוקחת את האוויר מהחדר שלכם והופכת אותו לערפל מיקרו יבש במיוחד – ללא צורך בחום. תהליך זה גם מבטיח שחלקיקים זרים או אבק לא יפריעו לריח. ריחות אלה גם בטוחים לחיות מחמד.

עבור חווית ריח עדינה יותר, עליכם גם להגדיר את הטיימר במפיץ שלכם כך שיכבה 2-3 שעות לאחר שהלכתם לישון. זה יבטיח שהחלל שלכם יהיה בניחוח קליל לאורך כל הלילה.

 

מפיצי ריח מסורתיים, כמו אלה המשתמשים בנורות תה, או מפיצים המשתמשים באדי מים, אינם בהכרח בטוחים להשארה במשך כל הלילה מכיוון שהם בסופו של דבר יישרפו דרך המים והשמן, ויגרמו לסכנה. זו הסיבה שמפיץ אוויר קר הוא האפשרות הבטוחה ביותר בעת הפצת ניחוחות בלילה.

אז לפני שאתם הולכים לישון הערב, למה שלא תמלאו את החדר שלכם בניחוח מרגיע ובטוח?