טבעת אירוסין

כיצד לחסוך לטבעת אירוסין

  1. קבע את תקציב הטבעת שלך

כשמדובר ברגעי חיים עצומים, כמו להתארס, חשוב להגדיר תקציב ולהבין מה אתה יכול להפריש באופן ריאלי (דו שבועי או בכל חודש) לרכישת טבעת אירוסין. שקול את כל ההוצאות החודשיות כגון שכר דירה, מצרכים, חשבונות וכו 'כדרך לראות כמה כסף נשאר לך שאפשר להפריש בנוחות. דרך קלה לעזור בתקצוב קרן טבעות אירוסין: הסתכל על הקמת חשבון חיסכון נפרד שבו סכום דולר מוגדר נסחף אוטומטית לחשבון זה.

 

  1. אל תשכח הוצאות אחרות

רכישות גדולות יכולות לנקז מזומנים והתחייבויות כספיות לא נעצרות לאחר טבעת האירוסין – אל תשכח מהחתונה, הבית, החיים וכו '. השתדל לחסוך מעבר לעלות הטבעת ולהשאיר את עצמך עם כמה שיותר כרית בטיחות ככל האפשר.

 

  1. לכמת את הרכישה לפי זמן ועלות

תחשוב מתי אתה רוצה להציע. חלק את עלות הטבעת לפי הזמן שאתה צריך לחסוך כדי לראות כמה אתה צריך לחסוך בכל חודש והשווה את זה לכמה כסף אתה מרוויח ומוציא בכל חודש. נוסחה להצלחה: חלק את עלות הטבעת במספר החודשים שיש לך עד להצעה לקביעת החיסכון החודשי שלך.

 

  1. היו זהירים כשאתם מממנים

ישנן דרכים למימון רכישת טבעת אירוסין כמו כרטיסי אשראי או הלוואות אישיות. אין גודל אחד שמתאים לכולם בכל הנוגע למימון וודא שאתה מבין את כל תנאי התשלום, התעריפים והעמלות המשתנים. אם אין לך משמעת, או שאינך מבין בבירור את העמלות הנלוות להלוואות, אז אל תשאל.

 

  1. מצא את הסגנון שלהם

הפתעות יכולות להיות נהדרות, אבל אף אחד לא רוצה להיות מופתע ממשהו שהוא לא לגמרי הסגנון שלהם. נסה לחשוף איזה סגנון טבעת בן הזוג שלך אוהב לפני הרכישה. באמת לשקול אם הם אוהבים סגנונות קלאסיים, אוהדים וינטג 'או רוצים עיצוב אישי יותר. אם אתה מרגיש אבוד, שוחח עם חבריהם, בני משפחתם או אפילו ישירות עם בן / בת הזוג שלך כדי להיות בטוח שהטבעת מתאימה לאווירה שלהם.

 

  1. פנה למומחים

נצל את הידע והמשאבים של ספקים מכובדים כמו בעת קניות עבור טבעת האירוסין שלך. המומחים שלהם יצרו באתר האינטרנט שלהם מדור חינוך מקיף המספק שפע של מידע החל מחינוך יהלומים ואבני חן, מדריכי טבעות אירוסין ומדריכי סגנון שיכולים לעזור לכם לבצע רכישה מושכלת.

 

  1. להבין מה מניע את המחיר

יש הרבה מה לקחת בחשבון כשרכישת יהלום (ששמעו אי פעם על ה -4 C?) ומציאת האיזון בין תכונות הטבעת לבין עלותו יכולה להיות קשה, אך מכריעה.