רעיונות לעיצוב חדר אוכל קטן שתאהבו

לא בכל בית יש מקום לחדר אוכל רשמי גדול, אבל זה לא אומר שאי אפשר לעצב חדר אוכל קטן שמתאים לאורח החיים הייחודי שלכם. היום נדון בכיצד לעצב חדר אוכל קטן באמצעות כמה מרעיונות עיצוב הפנים האהובים עלינו.

בחרו את ערכת פינת האוכל הנכונה

התחילו בבחירת השולחן המתאים לחדר האוכל הקטן שלכם. באופן כללי, שולחנות עגולים תופסים פחות שטח משולחנות מרובעים ומלבניים, מה שהופך אותם לאחד מרעיונות העיצוב חדר האוכל הקטן האהוב עלינו.

 

אבל אל תתמקדו רק בגודל. למרות שזה נכון, סביר להניח שתרצו שולחן אוכל קטן אם אתם מתמודדים עם חדר אוכל קטן, ישנם שיקולים חשובים נוספים שכדאי לכם לקחת בחשבון. שולחנות מתקפלים וניתנים להרחבה, למשל, יכולים להיות אופציה מצוינת עבור כל מי שרוצה לחסוך מקום בחדר האוכל שלו מבלי להפסיד מקום ישיבה שאולי תזדקקו לו בעת אירוח.

 

רוצים שהחדר שלכם יראה גדול יותר? שולחנות זכוכית יכולים לתת אשליה של מרחב, ולגרום לחדר להרגיש גדול יותר ופתוח יותר. אם בכל זאת תחליטו ללכת עם שולחן אוכל מלבני, תוכלו לשקול לדחוף את השולחן צמוד לקיר ולנצל מקומות ישיבה על הספסל, שכן ספסלים יכולים להכיל יותר אנשים וניתן לדחוף אותם בקלות מתחת לשולחן ולהסיר אותם מהדרך כאשר הם אינם בשימוש.

תחשבו בהיר

מחפשים רעיונות לעיצוב חדר אוכל קטן? התחילו בצבעים שגורמים לחדר להיראות גדול יותר. קירות בהירים משקפים יותר אור טבעי ומלאכותי, מה שגורם לחדר להיראות גדול יותר ופתוח יותר. אתם יכולים אפילו לתלות מראות מבטא מול אורות וחלונות כדי לשקף טוב יותר את האור ולהוסיף עומק ואשליית מרחב לחדר האוכל שלכם.

התקינו מדפי קיר

בעוד שמזנונים גדולים יכולים להוות מקור מצוין לאחסון בחדר האוכל, אם אתם מתקשים להכניס את הרהיטים האלה לחדר האוכל הקטן שלכם, אולי הגיע הזמן לשקול מדפים צפים על הקיר. לא רק שניתן להתאים אותם לצרכים שלכם, אלא שהם גם תופסים פחות מקום, מה שמונע מחדר האוכל הקטן שלכם להרגיש צפוף.

 

מתלבטים כיצד לעצב את חדר האוכל שלכם? לנו יש את כל מה שאתם צריכים, כולל שולחנות אוכל, כסאות לפינת אוכל, ספסלי אוכל, ​ארונות בר ועוד!