רעיונות לעיצוב מטבחים מוארים ואווריריים

מטבחים מוארים הם קלאסיקה עם מראה נקי וקלאסי בסך הכל שלעולם לא ייצא מהאופנה. מטבחים בהירים יותר מתמקדים בשאיבת אור לאזור, מה שהופך את המטבח שלכם לתחושתי ומואר ונוח. יש בעלי בתים שבוחרים לשפץ את המטבח שלהם כדי להשיג אפקט זה, בעוד שאחרים בוחרים בארון מטבח כדי לשנות את שטחם. המשך לקרוא לקבלת רעיונות פשוטים לעיצוב כיצד להפוך את המטבח שלך למואר ואוורירי.

 

כיצד ליצור מטבח מואר ואוורירי

השתמש בלבן כצבע בסיס: אם יש לך מטבח זעיר, בחירה בעיצוב מבוסס לבן יכולה לגרום לו להיראות הרבה יותר בהיר. לבן מחזיר אור ויכול לגרום למטבח שלכם להיראות בהיר וגדול מכפי שהוא באמת. החוכמה בשיפוץ מטבח על בסיס לבן היא להוסיף קצת ניגודיות כדי להפוך אותו למונוכרומטי פחות.

 

מכיוון שלבן הוא צבע מחזיר אור, ארונות לבנים בהירים הולכים דרך ארוכה לקראת הכפלת האור הזמין. אמנם ניתן להשתמש בארונות כהים במטבחים קטנים יותר, אך איננו ממליצים עליהם במטבחים חסרי אור. מפחדים שמטבח לבן יהיה קר מדי? היו בררניים לגבי גוון הלבן, ושאלו על אפשרויות זיגוג שיכולות להוסיף חום.

 

הוסף ניגודיות לארונות שלך: שמירה על המטבח שלך מונוכרומטי לחלוטין בצבע לבן יכולה לגרום לו להיראות מסנוור ומסנוור מדי אם אין מספיק ניגודיות בעיצוב שלך. הוספת צבע משני לארונות שלך יכולה לסייע בשימור האווירה הבהירה והפתוחה של המטבח שלך, תוך הוספת אישיות וממד.

 

הוסף פופ של צבע: במטבח הנשלט על ידי צבע יחיד כמו לבן, אתה יכול להוסיף יותר אישיות וחום למטבח מבלי לשבש את המראה הבהיר של זה על ידי הכללת משטחי עץ ופריטים אחרים עם גוונים טבעיים. זה כולל צבעים כמו שמנת, חול, בז ', סגול ועוד.

 

בצע אופטימיזציה של הפריסה שלך: ייתכן שאתה חושב על פריסת מטבח חדשה. במקרה הטוב, ייתכן שתוכל לחתוך לקיר חיצוני כדי להוסיף עוד חלון או שניים תוך כדי שינוי פריסת המטבח שלך. קרא, האיר את המטבח שלך עם חלונות צוהר וצינורות סולאריים למידע נוסף בנושא זה.

 

עם זאת, אם אין אפשרות להוסיף חלונות, ייתכן שתגלה כי שינוי המיקום של ארונות ו / או מכשירים מסוימים יאפשר למקורות אור טבעיים לרחוץ יותר בשפע את החלל.

 

שמור על זה פשוט ומינימליסטי: לפעמים, יש נטייה להעמיס יתר על המידה במטבח עם דברים כמו מכשירי חשמל, סירים, מחבתות ועוד. הטריק לגרום למטבח שלך להראות אוורירי ומרווח הוא לשמור עליו פשוט ודליל על ידי אחסון כל הפריטים בארונות ובארונות. אם המטבח שלך בצבע לבן, הוספת שרפרפי עץ ואולי אפילו צמח קטן יכולה לעזור לו לשמור על אווירה בהירה ואוורירית תוך הוספת קצת חיים.