האם הטריק החכם הזה הוא הרעיון למיתוג הגדול הבא של האירוע?

האם אתם מחפשים רעיונות למיתוג תערוכות לאירוע הבא שלכם?

ובכן, יש לנו אחד בשבילך … אמנות קפה מודפסת דיגיטלית.

 

לא, באמת, זה ה-דבר!

 

ובדיוק השקענו בציוד חדש ומרגש למדי שיעזור לנו לעשות זאת. 

 

משוך את ההמונים עם הטריק שעוצר המופע (והטעים) הזה

מדפסת Ripples יכולה להתאים אישית קפה עם תמונות וטקסט – תוך 10 שניות בלבד. זה עובד על ידי קבלת תמונות וגרפיקה באיכות גבוהה שנשלחים באמצעות טלפון או טאבלט, ואז 'הדפסת' העיצוב למשטח הקפה.

 

הכל קורה תוך שניות, כך שהקפה עדיין חם. העיצוב עשוי מטיפות פולי קפה קטנטנות, כלומר האיכות והטעם הטבעי של הקפה שלך משופרים ולא מופרעים. 

 

מדפסת Ripples היא כלי המיתוג האידיאלי לתערוכה מכיוון שהיא מאפשרת ליצור משהו בלתי נשכח וניתן לשיתוף באמת. בואו נודה בזה, קפה מותאם אישית הוא די ראוי לצילום, ולכן הולך לעודד מבקרים ומשתתפים לשתף את המיתוג של העסק שלך במדיה החברתית.

 

זוהי גם טביעת רגל נמוכה יחסית בפחמן – במיוחד בהתחשב בכך שהקפה שלנו מוגש בכוסות ביו-מתכלה. בחירה בקייטרינג קפה הכולל את יצרנית Ripple Maker פירושו שתוכלו לגרש סחורה ממותגת מפלסטיק לטובת משהו טעים ובלתי נשכח, שאנשים באמת רוצים.

 

הפעילות בעמידה שכולם ידברו עליה

מכיוון שהקפה שלך הוא בעצם בד ריק, אין גבול למה שתוכל להציג. לדוגמה, אתה יכול להדפיס את הלוגו שלך, אתר אינטרנט, שם מוצר או תמונות. זה יכול אפילו להיות אטרקציה בעמידה, לצלם תמונות של מבקרים ולהדפיס אותן על קפה!

 

זהו צילום אופנתי שאסור לפספס!

 

בין אם אתה משתמש במדפסת Ripples כדי לשתף את הלוגו שלך או את העברת המסרים הארגוניים, או שאתה פשוט נהנה עם זה, זו דרך מובטחת לזכור את המותג שלך. אנחנו די נרגשים להוציא אותו איתנו לדרך! אתם מוזמנים להתייעץ עם מומחי הקפה של חברתנו.