האם כדאי לי ללבוש ביקיני?

האם כדאי לי ללבוש ביקיני? השאלה עתיקת היומין שנשים אוהבות בגד ים שואלות את עצמן (טוב לפחות מאז 5 ביולי 1946, כאשר הביקיני הראשון נחשף.) זו החלטה קשה עבור נשים רבות. עולות הרבה שאלות הקשורות לבגדי הים בשני חלקים. האם אני מבוגר מדי בשביל ביקיני? האם אני שמנה מדי בשביל ביקיני? האם ביקיני צנועים מספיק בשבילי? האם ביקיני סקסי מדי? האם הגוף שלי מתאים לביקיני?

 

כולן שאלות לגיטימיות אבל למען האמת הן כולן סוג של שאלות מטופשות. הנה הדבר היחיד שצריך להחליט אם אתה צריך ללבוש ביקיני היום. הדבר היחיד שאתה צריך לשאול את עצמך. הגורם המכריע היחיד. ההחלטה הזו היא: "מתחשק לי ללבוש ביקיני היום?"

 

אם התשובה היא כן, אז תלבשי ביקיני. אם התשובה היא לא, אז אל תלבשי ביקיני. פשוט כמו זה. זה לא משנה אם את שוקלת 100 פאונד או 300 פאונד, אם את ילדה בת 16, אישה מעל גיל 40 או אפילו אישה מעל גיל 65 קונה באינטרנט בגד ים סקסי חדש. כל מה שחשוב הוא שמתחשק לך ללבוש ביקיני. אתה תראה שקנייה ולבישת ביקיני חמוד שני חלקים זה הכל על גילוי אמון בעצמך. אבל לאלו מכם הנשים המקסימות שמתעקשות לשאול את השאלה המטופשת "האם אני צריך ללבוש ביקיני בחוף הים או בבריכה?" ריכזנו את תרשים הזרימה המצחיק הזה כדי לעזור לך להחליט אם ביקיני הוא בגדי הים המתאימים לך. 

 

אם לצטט את הפינגטון פוסט "חזור אחרינו: כל מה שאתה צריך כדי שיהיה לך "גוף ביקיני" זה ביקיני וגוף". הקפד לבדוק את המבחר העצום של ביקיני מעצבים לנשים. חלקם חמודים, חלקם סקסיים אבל אתה יכול לקנות כל אחד מהביקיני שלנו במחירים נמוכים מאוד. בין אם את מחפשת ביקיני אופנתי, פרחוני, פרנזים, חולצת בנדו, חוט או ביקיני. אם אתה רוצה את זה יש לנו את זה! זה חלק ממה שהופך אותנו לאחד המקומות הטובים ביותר להזמין ביקיני באינטרנט.

 

לאלו מכם שביקיני הם לא הבחירה הנכונה בגדי ים, יש הרבה בגדי ים מעולים לבחירה. עיין בקולקציית בגדי הים והטנקיני לנשים ממיטב מותגי בגדי הים לנשים. ועבור אותן נשים מלאות יש בגדי ים במידות גדולות ומותגים אחרים של בגדי ים לנשים גדולות יותר. יש לנו גם מבחר גדול של בגדי ים חמודים לג'וניור ובגדי ים מקסימים לבנות שלך שהם בטוח יאהבו. ספר לנו מה אתה חושב. אילו שלבים הייתם מוסיפים לרשימה זו כדי לקבוע אם כדאי ללבוש ביקיני או לא?