שמשיות צד: בקרת צל מלאה

פעמים רבות כאשר אנו רוכשים שמשיה עבור החצר או המרפסת שלנו, אנחנו יכולים ליהנות מהצל רק באזור שבו היא מוצבת. עם שמשיית צד, תוכלו לנצל את שטח הכיסוי שלה במלואו. שמשיות צד דומות לשמשיות גן רגילות, אלא שהן מעוצבות בדרך כלל עם מוט בצד וחופת בד מעל, ויש להן מספר יתרונות נפלאים. רוצים לדעת עוד? המשיכו לקרוא.

 

המומחים של אלום חיפה אומרים כך "שמשיות צד מגנות על ריהוט הגן שלכם, במיוחד אם הוא עשוי מעץ וכולל כריות בד. המבנה שלהן מאפשר צל מלא על האזורים החשובים באמת, לכן רוב הסיכויים שתרצו לזרוק את השמשיה הישנה שלכם לאחר קריאת הכתבה הזו ולהחליף אותה בשמשיית צד."

 

צל במקום הנכון

שמשיות צד מאפשרות לכם ליהנות מהצללה מלאה של האזור שבו אתם מבלים. לעומת שמשיות רגילות, אינכם צריכים לסבול מכיסוי חלקי בשל העובדה שהמוט שלהן תופס את החלק המרכזי של פינת הישיבה. מקמו את השמשיה במקום שבו תוכלו לנצל כמעט כל פיסת צל מתחתיה. בנוסף, מוט במרכז יכול להסתיר חלקית את האדם שעימו אתם מנהלים שיחה. עוד מקום נהדר לשים בו שמשיית גן הוא מעל ג'קוזי או בריכת שחיה. קחו אתכם את הצל שלכם לכל מקום.

 

שינוי זווית הצל לפי הצורך

מה הדבר המרגיז ביותר בשמשיות גן רגילות? די קשה "לשחק" עם זווית הצל. בכל פעם שמציבים שמשיית גן, עולה צורך למקם אותה במקום הנכון כדי להשיג כמה שיותר צל, אבל זה לא משהו שקל לעשות תמיד. לעומת זאת, עם שמשיות צד תישארו מוצלים ללא הטרחה שבלהעביר את השמשיה עצמה למקום אחר. כל מה שתצטרכו לעשות הוא לסובב אותן כדי להתאים זווית צל חדשה. זו תכונה נהדרת שקשה להאמין שלקח לנו, בני האדם, זמן רב כל כך לחשוב עליה וליישם אותה.

 

משחק בצל

יתרון מצוין נוסף של שמשיות צד הוא שטח מוצל המשמש את הילדים, ובו הם יכולים להרגיש בנוח לשחק בחופשיות מבלי לפחד להפיל את מוט השמשיה. זה יכול לחסוך פציעות, אנרגיות מיותרות והוצאות כספיות שאתם לא מעוניינים בהן.

 

לסיכום, הבחירה בשמשיות צד היא חכמה, חיונית ויעילה. חפשו עוד היום שמשיה יפה לחצר או למרפסת שלכם, וכך תוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים שיש להן להציע לכם.