ולנטיינס דיי: מתנה בשבילו

מי רוצה לחמוק מהחץ של קופידון, במיוחד אם הוא שולח חץ עם מתנה סקסית ושובבה ליום האהבה? החל מחומרי סיכה וג'לי תענוג ועד טבעות פין, בחרנו בשביל בן הזוג שלך מבחר מתנות אהבה סקסיות מושלמות.

צעצועי מין בשבילו

שום דבר לא אומר 'חג אהבה שמח' כמו להשאיר צעצוע חדש וסקסי שמחכה לו בצד המיטה. כולם יודעים שהמתנות הטובות ביותר הן אלה שממשיכות לתת הרבה אחרי שבולעים את קופסת השוקולד.

 

טבעת פין היא הדרך המהירה והקלה ביותר להעלות את הסקס שלכם ביום האהבה לשלב הבא. פשוט החליקו אותו סביב בסיס הפין והמשיכו את עניינכם כרגיל. לא רק שטבעות פין מהוות מתנות מרתקות וסקסיות, יש ביניהן גם כל כך הרבה אפשרויות בחירה.

ניתן גם לרכוש דילדו לחימום העניינים.

מתנות קונדום יצירתיות בשבילו

כולנו יודעים שקונדומים הם חשובים, אבל לפעמים אנחנו שוכחים שהם יכולים להיות גם ממש ממש כיפיים. למה לא לתת לבן הזוג שלך את המתנה המדהימה של אורגזמות מסונכרנות בולנטיינס דיי הזה? אורגזמה הדדית יכולה להיות קשה לשליטה, אך קונדומים עשויים לעזור לכם בדרך שלכם! קונדומים במתנה, מי היה חושב על זה?

 

הם מעוצבים עם נקודות הנאה עבורך וחומר סיכה עבורו. בשילוב עם קשר עין, קצת ניסוי וטעייה וקצת שליטה עצמית סקסית, תוכלו ללמד את עצמכם להגיע לאורגזמה בהרמוניה מושלמת בכל פעם.

 

מתנות המין השובבות האלה בטח יפתיעו, אבל אם אתם מחפשים טיפים כיצד להפיק את המיטב מהן, אל תחפשו רחוק יותר מהמדריך הזוגי האולטימטיבי שלנו לשימוש באביזרי מין.