מתי כדאי להתקין מעקות בטיחות

מעקות בטיחות עוזרים להבטיח את בטיחותו של חלל נתון. בחללים מסחריים ותעשייתיים, קיימות הנחיות ספציפיות של OSHA המחייבות בעת השימוש במעקות ומעקות בטיחות. בקשר לנכסי מגורים, קודי בנייה מקומיים מחייבים לעיתים התקנת מעקות בטיחות במצבים ספציפיים. אז מתי כדאי להתקין מעקות בטיחות? בואו נסתכל.

 

לאבטחת בריכה

המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) דיווח כי טביעה היא סיבת המוות המובילה בקרב ילדים מתחת לגיל 4 והגורם החמישי בשכיחותו למוות לא מכוון בקרב אנשים בכל קבוצות הגיל. גדרות מאלומיניום לבטיחות יכולים לסייע בהפחתת הסיכון למוות ופגיעות במים במאפיינים בהם יש בריכות. למעשה, ה- CDC דיווח כי מעקות בטיחות יכולים להפחית משמעותית את הסיכון לטביעה. למרות שהתקנת מעקות בטיחות אטרקטיביים ועם זאת חסונים היא אפשרות מצוינת סביב בריכות, ניתן להשתמש בהן גם כדי לסייע בגישה בטוחה לחוף מים טבעי, כמו אגם, אוקיינוס ​​או בריכה.

 

כדי למנוע נפילות מגבהים

אם יש לכם סיפון או מרפסת המוגבהים גבוה מעל הקרקע, מעקות בטיחות הם קריטיים בכדי לאבטח את החלל ולמנוע נפילות והחלקות. יש גם מעקות סביב גרם מדרגות וחדרי מדרגות. זכור כי בדרך כלל נדרשות מעקות בטיחות על ידי בניית קודים כאשר יש ירידה של 30 אינץ 'ומעלה. מערכת מעקות ההולכי רגל שלנו היא אופציה מצוינת לשבילים ומסלולי הליכה מוגבהים ומערכת לוח ההטמנה שלנו אידיאלית לשימוש במרפסות.

 

להגן על ציוד יקר

במסגרת תעשייתית, חברה רשאית לבחור להשתמש במעקות בטיחות כדי לשלוט על הגישה לציוד יקר. יתכן שתצטרך לחפש מעקות בטיחות המתאימים לסביבות קורוזיביות. חומר כמו פלדת מתיחה גבוהה יבטיח שמעקות המגן לא יישחקו בתנאים קיצוניים. למשהו שיכול לעמוד בכמויות כוח גבוהות, מומלץ לשקול מעקות כבלים מגולוונים לעוצמה נוספת.

 

להבטיח בטיחות רכב

מעקות בטיחות משמשים לרוב גם כחסמי תנועה על מנת למנוע התנגשות של כלי רכב עם מכשולים בצד הדרך. לדוגמא, דרך מפותלת לצד סוללה תלולה תהיה ככל הנראה מעקה בטיחות שמונע מכוניות לעבור על הסוללה.

 

מעקות בטיחות יכולים לשרת מספר מטרות. אם אתה צריך להתקין מעקות בטיחות כדי לעמוד בקודים ותקנות ספציפיים, זכור לעשות את המחקר שלך כדי להבטיח שהמעקות עומדים בדרישות המקומיות, כולל גובה אנכי, קוטר וכוח. לייעוץ מומחה, אתה תמיד יכול להתייעץ עם מהנדס בטיחות.